Ini Bukan Disney: Victoria Justice Dibintangi 'Snow White & the Seven THUGS'

Ini Bukan Disney: Victoria Justice Dibintangi 'Snow White & the Seven THUGS'

Bersiul Semasa Anda twerk dan menonton Keadilan Victoria bunuh seperti Snow di tudung. Sama seperti semua Todrick Hall muzikal lain yang satu ini penuh dengan selebriti Internet, parodi pop, jenaka meme, dan humor.

CAST PENUH:

Victoria Justice sebagai Snow White (@victoriajustice)
Joey Graceffa sebagai The Prince (@joeygraceffa)
Glozell sebagai Penyihir (@glozell)
Kingsley sebagai The Magic Mirror (@kingsleyyy)
Kimberly Cole sebagai The Evil Queen (@ kimberlycole1)
Harvey Guillen sebagai The Huntsman (@harveyguillen)
Tre Melvin sebagai Ashy (@tremelvin)
Miles Jai sebagai Fruity (@miles_jai)
Orlando Brown sebagai Crusty (@orlandobrown_)
Brashaad Mayweather sebagai Tooty (@mayweatherlive)
Tevin Williams sebagai Musty (@Tevin_Kyrell)
J-Light sebagai Nappy (@jlightmusic)
Lisa Damato sebagai Aurora (@LisaDamato)
Vonzell Solomon sebagai Puteri Tiana (@VonzellSolomon)